Vizyon & Misyon

Yapının mekanik unsurlarının planlamasını, temsiliyetinin şekillenmesini ve nihai olarak projelendirmesine talip dinamik bir oluşumdur. Projelendirmenin soyut kavramından net mühendisliğe geçişini ise tecrübeleri ve iş takibindeki hassasiyetinden alır. Madem bağ kurar, sahiplenir ve ürününe sahip çıkar.

Mekanik tasarım perspektifindeki zenginlik ile mevcut şartları doğru okuyarak nihai ürünün karşılığını bulmasını garanti eder. Standardizasyonları, sertifikasyonları ve bunların olumlu etkilerini bildiği gibi ilk yatırım ve işletme maliyetlerindeki sürdürülebilirlik/amorti edilebilirliklerini mühendisliğin hakkını vererek analiz eder.

Daha teklif sürecinde bile farkını hissettirir, iş verenin pozisyonundan bağımsız olarak onunda çeşitli tasarım kriterleri hakkında bilgi sahibi yapar. Yani bizim vizyonumuz öncelikle iş verenin tanımını kendisine yapmaktır.

Özün de iş teklifi ilk kontak olup; iş verenin sahip olduğu mimarinin, dolaylı iş verenin ve zamanlamanın nasıl bir mekanik tasarıma yönlendirdiğinin tespiti ve kendisine izahıdır. Gerisi mühendisliğimizin azmine zaten boyun eğecektir.